Kes on Pähklipureja?

Kes me oleme

Pähklipureja, see on väike armas kauplus, kust saab osta linna parimaid pähkleid ja kuivatatud puuvilju. Lisaks leiab meie toodete hulgast erinevaid maitsvaid maiustusi nagu halvaad, sukaadid, Türgi maiustused (lukum) ja palju muud, mis viivad keele alla.

Miks pähklipureja?

Mis on see, mis meenub esimesena kui mõelda pähklipurejale? See on loomulikult Jõulud! Jõulud on aeg, kus kõik on võimalik! Täituvad kõik soovid  ja võimatu näib võimalik! See on aeg, kus kokku saab kogu pere ja kõigil on hea tuju! 

Mis veel? Loomulikult pähklipureja nimeline ballett, mille vaatamine on peaagu kohustuslik – igaüks peab vähemalt korra oma elujooksul ära nägema selle imelise loomingu! Siin kohal on soovitav enne balletti vaatamist läbilugeda Pähklipureja muinasjutt, sest ainult nii on võimalik sukelduda sellesse imelisse teosesse – nautida ta kõiki elemente ja nüansse.  

Kuid mis seos on sellel kõigel Pähklipureja kauplusega? Me teeme kõik, et külastades Pähklipureja kauplust, tekiks Teil see soe tunne, mis tekib siis kui Te istute koos kogu oma suure perega jõulukuuse kõrval oleva jõululaua taga ja naudite neid imelisi igaaastaseid traditsioonilisi toite.

Meid tasub alati külastada, sest meie tootevalik on pidevas uuenduses – maailmas on niipalju huvitavad maiused, et neid kõiki ei ole võimalik korraga ära proovida.

Vaatamata sellele, et Pähklipureja on väike, on tal väga suured soovid ja veel suuremad plaanid. Pähklipureja eesmärgiks on pakkuda ainut kvaliteetseid tooteid püüdes säilitada võimalikult mõistlikku hinnataset. Meil leiad tooteid, mida tavaliselt poest ei leia. Näiteks meie juurest võib leida Medjool datleid, naturaalselt kuivatatud ploome, pistaatsiapähklitega seesamiseemnete halvaad, parapähkleid, suuri naturaalseid pistaatsiapähkleid, naturaalseid rosinaid, päikesekuivatatud naturaalseid aprikoose jpm. 

Kõik, mis Te meie juurest leiate on muinasjutuliselt hea! 

Kust võib Pähklipurejat leida?

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Scroll to Top