Marmelaad “Meloni” 325g

Hinnatud 4.85/5 13 kliendi hinnangu põhjal
(0 arvustused)

3,10 
9,54  /kg

Marmelaad “Meloni”
Päritolu: Venemaa
Kaubamärk: Udarnitsa
Kaal: 255g

Jätka ostlemist

Marmelaad “Meloni”
Päritolu: Venemaa
Kaubamärk: Udarnitsa
Kaal: 325g

Koostisosad: suhkur, melass, paksendaja – pektiin, happesuseregulaator – piimhape, õunhape, sidrunhspe,  naatriumtsitraat; aromatisaator, toiduvärv.

Toitumis alane teave 100g. kohta:
energia 1361kJ/325 kkal;
rasvad 0g;
süsivesikud 80,7g;
valgud 0g.


Marmelaad “Udarnitsa” melonimaitseline, 325 g – suvine magusus, mis toob päikeselise maitse igasse päeva

“Udarnitsa” melonimaitseline marmelaad on maiustus, mis viib Sind otse soojadesse suvepäevadesse, kus värskelt lõigatud melon täidab õhu magusa ja troopilise aroomiga. See marmelaad ei ole lihtsalt maius – see on meeleolu, mis toob naeratuse näole ja loob tunde, nagu viibiksid puuviljaaia südames.

Maitse ja tekstuur
Marmelaad on pehme, kergelt vetruv ja suus sulav. Selle õrn tekstuur sobib suurepäraselt melonimaitse esiletoomiseks, mis on mahe, naturaalne ja meeldivalt magus. Melon on oma olemuselt tagasihoidlikult aromaatne, mistõttu sobib see suurepäraselt neile, kes eelistavad pehmemaid ja mitte liiga intensiivseid maitseid. Marmelaadi suhkrukate lisab veidi krõmpsu ja tasakaalustab sisemise pehmuse, luues täiusliku suutäie.

Kuidas nautida?
“Udarnitsa” melonimaitseline marmelaad sobib suurepäraselt päevaseks energiaampsuks, serveerimiseks tee kõrvale või jagamiseks külalistega. Samuti saab seda kasutada loovalt magustoitudes: näiteks kaunistusena küpsetistel, lisandina jäätisele või koos teiste puuviljadega värvilisel vaagnal. Lastele meeldib see kindlasti oma erksa maitse ja pehme konsistentsi poolest.

Pakend ja kogus
325 g pakend on ideaalne nii jagamiseks kui ka isiklikuks nautimiseks. See on piisavalt suur, et pakkuda rõõmu pikemaks ajaks, kuid samas kompaktne ja mugav säilitamiseks või kaasa võtmiseks.

“Udarnitsa” melonimarmelaad on värskendav ja kerge magus suupiste, mis pakub päikeselist puuviljamaitset igal ajal aastas. Sobib neile, kes hindavad kvaliteetset ja naturaalset maiustust, mis on samaaegselt nii lihtne kui ka eriline.

Loe veel:
PEKTIINI MITU AMETIT – Eesti Loodus
Toidutohter: millest valmib marmelaad.
Mis on marmelaad?

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top