Kummelitee meega 20 pak

(13 arvustused)

1,25 
62,50  /kg

Õietee “Kummelitee meega” 20 pak (20 x 1g)


Jätka ostlemist

Kummelitee meega 20 pak
Koostisosad: kummeliõietee (94%), mesi (6%).

Kummel on üks armastatumaid ravimtaimi, mida on kasutanud juba iidsetest aegadest. Lõhnav kummel on ravimtaim, mida peaks igas peres vähemalt väikenegi tagavara olema, sest temast on abi nii põletike leevendamisel, kõhuvalu- ja isegi unerohuna.

Kummelitee ei ole just paljude lemmik, sest see ei ole magusa maitsega ja pigem eelistatakse piparmündi- või melissiteed. Kummeliteel on aga tervisele mitu kasulikku omadust, mistõttu võiks seda rohkem juua.

Teekummel on närvisüsteemi toonik, mis mõjub rahustavalt.
Kummel alandab vererõhku, aeglustab südamelööke ja hingamist. Vähendab pinget, suurendab rahulolu ja empaatiavõimet. Kummel sobib just siis, kui inimene tunneb end turtsaka, ärritunu, rahulolematu ja kannatamatuna. Leevendab unetust, stressi, hüsteeriat, koos teiste ravimitega ka läbipõlemissündroomi.

Kummelitee on kasulik seedekrampide, stressist põhjustatud mao- ja kaksteistsõrmikuhaavandite, maokatarri, kõhugaaside, kõhulahtisuse ja ka -kinnisuse, imikute gaasi­valude, hommikuse iivelduse vastu.

Kummel aitab ära hoida põletikke ja vähendab valu. Ta sobib külmetuse, köha, palaviku, bronhiidi ja põsekoopapõletiku, igeme- ja suuõõnepõletiku, ­kõrvapõletiku, heinapalaviku ja astma korral.

Taim leevendab ishiast, närvivalu, migreeni, menstruatsioonivalusid, PMSi ja menopausi sümptomeid.

Homöopaatias antakse kummelit rahututele lastele, voolmete, kõrvavalu, menstruatsioonivalude ja hingamisteede katarri leevendamiseks.

Teaduslikult on tõestatud, et kummelitee joomine võib leevendada mitmeid vaevusi, kaasa arvatud menstruatsioonikrampe ja külmetusest tingituid. Uuringus osalenud 14 vabatahtlikku jõid 5 tassi teed päevas kahel järjestikusel nädalal. Uriiniproove uuriti iga päev enne ja pärast kummelitee joomist. Uuringu tulemustest selgus, et kummelitee joomine oli seotud hipuraatide taseme kasvuga uriinis. Hipuraatid on teatud taimede laguproduktid, mida kutsutakse fenoolideks ning millest mõnel on antibakteriaalsed omadused. See võib selgitada, miks kummelitee kui taimne ravim aitab leevendada külmetust.

Teadlased tõdesid ka, et tee joomine oli seotud aminohappe glütsiini, mis on ka lihaselõdvestaja, taseme kasvuga uriinis. Glütsiin leevendab lihaste spasme. See selgitab, miks kummelitee leevendab naistel menstruatsioonikrampe.

Loe veel:
Delfi: 5 head pohjust miks seda rohkem tarbida

13 arvustust tootele Kummelitee meega 20 pak

 1. Anonüümne (toote omanik)

 2. Andres K. (toote omanik)

 3. Kaja (toote omanik)

 4. Anonüümne (toote omanik)

  rohkem maitset

 5. lembit (toote omanik)

  ei ole veel

 6. lembit (toote omanik)

 7. Oksana (toote omanik)

 8. Annely (toote omanik)

 9. Viive (toote omanik)

 10. Alexander (toote omanik)

 11. Vyacheslav D. (toote omanik)

  Очень слабы вкус ромашки а вкуса мёда вообще не чувствуется

 12. Marge V. (toote omanik)

 13. Anonüümne (toote omanik)

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top